חיפויי קיר

להוסיף סטייל לחדר הרחצה

סובלים מרטיבות המזיקה לקירות חדר האמבטיה או מלחות מתמדת במקום הגורמת להתפתחות עובש?

אין שום סיבה שתמשיכו לסבול!

חיפויי קרמיקה שעוצבו במיוחד עבור חדר האמבטיה ישמרו על הקירות שלכם במצב תקין, רענן ולא מתקלף ויבטיחו שיישארו יבשים ונקיים מעובש.

יש לזכור שבכל הנוגע לחיפוי קיר – חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. רק חיפוי קיר איכותי ומקצועי שמספק הגנה מלאה לקיר מצד אחד, והמעניק לו מראה מעוצב מרשים, מלוטש ויוקרתי מצד שני – הוא כזה שראוי לכך שתבחרו בו.

בסטיילס קרמיקה אנו מציעים חיפויי קיר מובחרים במגוון רחב של צבעים, גדלים, סגנונות, וגימורים שונים. מעוניינים בצבע סולידי, עדין ומאופק או תוסס, ססגוני ופרוע? בסגנון דמוי פרקט, שיש או אבן? ובגימור מזוגג, מלוטש או משי? אצלנו תוכלו לבחור את חיפוי הקיר המתאים לכם ביותר. חדר האמבטיה הוא אחד מהמקומות החשובים ביותר בבית – ומגיע לכם רק חיפוי הקיר ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינת איכות חומרי הגלם, הן מבחינת רמת העבודה והן מבחינת אסתטיקה ועיצוב.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מבחר חיפויי קיר איכותיים, עמידים ומעוצבים להפליא גם לחדרי הבית האחרים, למשרד או לכל חלל אחר שאתם מעוניינים לעצב – כך שתוכלו לדעת בוודאות שעשיתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, המבטאת באופן מדויק את טעמכם האישי, העדפותיכם הספציפיות ואופייכם הייחודי. 

סטיילס קרמיקה – איכות בסטנדרטים בינלאומיים

מאז שסטיילס קרמיקה הוקמה בשנת 2011, הפכנו לשם דבר בארץ בכל הנוגע לשילוב בלתי מתפשר בין איכות, מקצועיות ויחס אישי, חם ואדיב לכל לקוחותינו. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים המובילים באירופה ולייבא ולשווק אך ורק חיפויי קרמיקה העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר של איכות, מקצועיות וליטוש אמנותי. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך על מנת לוודא שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

בקרו באולם התצוגה החדש שלנו ברח’ אלכסנדר ינאי 26, א.ת סגולה, פתח תקווה – ונבחר ביחד את חיפוי הקרמיקה שתמיד רציתם. כי בכל הנוגע למוצרי קרמיקה מעוצבים – אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

נגישות